Performans Değerleri Yüksek Ürünler Pencere Fuarı’nda Tanıtıldı

Deceuninck kalitesi ve güvencesiyle öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda inovatif ürünlerini tanıttı.

Müşteri memnuniyetindeki liderliği, fiyat performansı, ömür bileşimindeki rakipsizliği ve Deceuninck kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Alüminyum Sistemleri, 06-09 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda inovatif sistemlerini tanıttı. Bu yıl 20’incisi düzenlenen, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliğini gösteren Avrasya Pencere Fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Uluslararası akredite kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bamelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onaylanan performans değerleri ile Renovatio, fuarda büyük ilgi gördü.

“Yüksek performans arayanlar için mükemmel seçim”

IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Nurhan, fuara ve sergiledikleri ürünlere dair yaptığı açıklamada, “IQ Alüminyum Sistemleri olarak, geniş açıklıklar için tasarlanmış sürme sistemlerimizle sektördeki farkımızı ortaya koyuyoruz. Her iklim koşuluyla uyumlu, pratik, dekoratif Vival serimiz ile alüminyum katlanır cam sistemlerinde fark yaratıyoruz. İnovatif ürünlerimizle bu fuarda, sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmekten memnunuz.” dedi.